animagrafczech-republicgermanyFlag of Germanymapa-svetamenupodklad-podstrankaFlag of Slovakiaszonlajtner-inverzneszonlajtner

O firme

Existencia spoločnosti Jaroslav Szonlajtner sa datuje od roku 1995. V roku 2011 sa transformovala z fyzickej osoby Jaroslav Szonlajtner na právnickú osobu SZONLAJTNER spol. s r. o. Počas svojho pôsobenia sa spoločnosti podarilo získať stabilnú pozíciu a dobré meno na domácom i zahraničnom dopravnom trhu. Vtedy začínajúca spoločnosť sa postupne rozrastala a dnes už zamestnáva viac ako 80 zamestnancov.
Patríme medzi stabilnú, stále rozvíjajúcu sa spoločnosť a náš kolektív ľudí sa vie prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam. Ponúkame svoje služby v oblasti prepravy tovaru, skladovania tovaru, špedičnú činnosť pre zahraničných i slovenských zákazníkov a tiež servisné služby pre nákladné aj osobné automobily.
Naše vozidlá sú v perfektnom technickom stave, pri prípadnej poruche rýchlo zabezpečíme opravu vozidla alebo preloženie prepravovaného materiálu do náhradného vozidla.

Ak máte záujem pridať sa k širokej skupine našich spokojných zákazníkov, radi Vám dokážeme, že Vaše rozhodnutie bolo správne.

Prečo si vybrať práve nás?

Spoľahlivosť a profesionalita

Už viac ako 10 rokov pôsobíme v oblasti dopravy a zasielateľstva a máme dostatok skúseností a vedomostí, z ktorých môžete vyťažiť práve VY! Naša bohatá prax je zárukou kvalitne odvedenej práce a zodpovedného prístupu k Vašej objednávke. Náš tím tvoria odborníci s dlhodobou praxou a vďaka tomu dokážeme poskytnúť odbornú pomoc aj zákazníkom so špecifickými požiadavkami.

Rýchlosť a flexibilita

Naši vodiči majú rozsiahlu prax na území celej Európskej únie i mimo nej. Keďže disponujeme aj vozidlami, v ktorých jazdia naši profesionálni vodiči vo dvojici, dokážeme sa prispôsobiť aj časovo náročnejším podmienkam a zabezpečiť prepravu tovaru promptne a bez akýchkoľvek problémov. Rovnako pri prípadných poruchách vozidla máme vlastný servis, ktorý je neustále v pohotovosti a dokáže poruchu vyriešiť v krátkom časovom horizonte a tak zabrániť nežiaducim oneskoreniam Vašich zásielok.

Osobný prístup

Každý zákazník je pre nás jedinečnou osobnosťou, ktorá nám otvára svoje možnosti plné predstáv a nápadov a inšpiruje nás k realizácii čo najlepších riešení. Vždy sme pripravení vypočuť si Vaše želania a nájsť cestu, ktorá povedie k uspokojeniu Vašich požiadaviek. Preferujeme budovanie vzťahu založenom na dôvere a veríme, že tento prístup je základom k dosiahnutiu výnimočných riešení.

Spokojnosť a informovanosť zákazníka

Pomocou GPS monitoringu našich vozidiel a pomocou roamingových mobilných telefónov, ktoré majú naši vodiči, Vám vieme 24 hodín denne zabezpečiť informácie o tom, kde sa nachádza Vaša zásielka.

Certifikáty, povolenia, potvrdenia

Szonlajtner – video

Auto/Pneuservis

Vozový park

Autodoprava

Kamióny

Sklad

Szonlajtner

Ťahače

Dodávky IVECO DAILY

12 t

7,5 t