animagrafczech-republicgermanyFlag of Germanymapa-svetamenupodklad-podstrankaFlag of Slovakiaszonlajtner-inverzneszonlajtner Pozrite si naše video

Autodoprava

Zabezpečíme prevoz vnútroštátnych aj zahraničných zásielok. Vozidlá riadia skúsení a pravidelne školení vodiči s dlhoročnou praxou.

Auto/Pneuservis

Ponúkame Vám možnosť využitia nášho autoservisu pre Vaše nákladné automobily. Prevádzkujeme ho v snahe o maximálne férový a poctivý prístup. S ich opravami a údržbou máme dlhoročné skúsenosti.

Skladovanie

Sklad s plochou 700m2 je pripravený na Vaše zásoby. Je výborne dostupný, zateplený a monitorovaný kamerovým systémom.

Naše benefity

Sme stabilná, stále sa rozvíjajúca spoločnosť a náš kolektív ľudí sa vie prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam.

Naši partneri

Referencie

V krátkosti hodnotím spoluprácu veľmi dobre. Komunikujem hlavne s Patrikom a doteraz si nespomínam na žiaden problém, ktorý by sme po vzájomnej komunikácii nevyriešili. Na našej spolupráci si vážim hlavne férové vystupovanie, rýchle jednanie a platby vždy v termíne splatnosti.

Pillar Trans, s. r. o.

Naša spoločnosť AdEK SK s. r.o. spolupracuje so spoločnosťou Szonlajtner s.r.o. už viac ako 8.rokov. Naša spolupráca sa datuje ešte pred transformáciou našej firmy na eseročku. Na spoločnosti Szonlajtner oceňujeme flexibilitu, dobrý servis pri riešení problémov pri nakládkach a vykládkach, čo je veľmi dôležité pri tejto práci. Zodpovedne pristupuje pri plnení si svojich záväzkoch ‒ to zn. platbami načas.

AdEK SK, s. r. o.

Spolupracujeme s firmou Szonlajtner už vyše 7 rokov. Naša spolupráca s touto spoločnosťou bola vždy na vysokej úrovni, na všetkom na čom sme sa dohodli vždy platilo do poslednej bodky. Keby mala každá firma taký prístup, ako oni, práca v odbore dopravy by bola oveľa lepšia a jednoduchšia. Ďakujeme za spoluprácu!

STIGI-TRANS, s. r. o.

Szonlajtner – video

Auto/Pneuservis

Vozový park

Autodoprava

Kamióny

Sklad

Szonlajtner

Ťahače

Dodávky IVECO DAILY

12 t

7,5 t

Kontaktujte nás

  Otváracie hodiny

  Po ‐ Pia 8:00 ‐ 17:00

  So 8:00 ‐ 12:00

  szonlajtner.sk

  Konatelia firmy

  Jaroslav Szonlajtner

  Zuzana Szonlajtnerová